Tanier oválny z pšeničných otrúb Ø24cm, 100ks, kartón

Jednorázový tanier vyrobený z pšeničných otrúb, určený na servírovanie teplých a studených jedál. Použitie: festivaly, guláš párty, grilovanie a opekanie na záhrade, piknik v prírode a pod. Zaujímavosť: používa sa aj v bežných rúrach alebo v mikrovlnných rúrach (do 180°C) Dôležité: úplne biologicky rozložiteľný, ... Celý popis
Balenie 100 kusov/balenie
31,20 € s DPH Jedn. cena: 0.31 €/ks.
Vypýtajte si cenovú ponuku pre veľkoodberatelov, živnostníci a obecné úrady
Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@eco-day.com alebo telefonicky +421 907 502 883

Jednorázový tanier vyrobený z pšeničných otrúb, určený na servírovanie teplých a studených jedál. Použitie: festivaly, guláš párty, grilovanie a opekanie na záhrade, piknik v prírode a pod. Zaujímavosť: používa sa aj v bežných rúrach alebo v mikrovlnných rúrach (do 180°C) Dôležité: úplne biologicky rozložiteľný, kompostovateľný tanier. V kompostovisku sa rozloží za 30 dní.

Čo sú pšeničné otruby?

Sú to produkty pšenice, vonkajší obal (šupka) zrna pšenice. Tento obal je plný vitamínov, minerálov, bielkovín a hlavne vlákniny. Sú vhodné na dobré trávenie.

Ako sa vyrábajú taniere z pšeničných otrúb?

Výroba týchto produktov prebieha na ekologickej báze, pri ktorej sú základom prírodné pšeničné otruby. Tento proces prebieha bez pridania vody, minerálov alebo rôznych chemikálií. Produkty tak vznikajú lisovaním pri vysokej teplote a tlaku, ako vedľajšie produkty poľnohospodárskeho priemyslu.

Kde a ako môžete použiť produkty z pšeničných otrúb?

Sú určené na servírovanie teplých a studených jedál, môžete v nich upiecť aj pizzu, či chlieb. Ďalej môžete použiť v mikrovlnnej rúre, ale aj v mrazničke. Po použití ich môžete skompostovať aj v domácom kompostéri. Počas kompostovania sa tak produkty dostanú znovu späť do prírody a nevzniká prebytočný odpad. 

Rozložia sa už počas skladovania?

V našom portfóliu produktov nenájdete také produkty, ktoré by sa ešte počas skladovania rozložili. K rozloženiu týchto produktov je v každom prípade potrebná daná vlhkosť, vysoká teplota a baktérie, ktoré k tomu dopomáhajú.

Do ktorých smetných nádob patria tieto produkty?

Najlepšie je, ak sú pre tieto produkty zabezpečené samostatné smetné nádoby s nadpisom. Produkty z pšeničných otrúb sa môžu kompostovať aj v domácich kompostéoch, takže ich zamiešajte do domáceho kompostu. Ak tieto možnosti nie sú prístupné, môžete ich hodiť do komunálneho odpadu, čo pravdaže nie je najlepším riešením, ale je stále lepšie ako nákup, či zhromažďovanie plastov.

Organizujem väčšie podujatie, kde nemám možnosť kompostovať tieto produkty. Aký je postup?

Pre informácie nám napíšte na info@eco-day.com , alebo zavolajte na tel. č. +421 907 502 883.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Ak máte záujem stať sa naším obchodným partnerom a ďalej predávať naše produkty, kontaktujte nás